top of page
TEAM

Hakkımızda

Sektörün en eskisi ünvanına sahip yönetim kadrosunun deneyimi ve %100 yerli sermaye ile kurulmuș olan EXPERT otomotiv ve beyaz eșya sektörlerindekontrol ve tamir algısını yeniden yaratmak amacıyla yola çıkmıștır.

Bașarısını kanıtlamıș yönetim kadrosu ve tam donanımlı saha personeli ile müșterilerine karmașadan uzak, basit anlașılır ve kesinlikle en ekonomik çözümler sunmak için çalıșmaktadır.

Konusundaki uzmanlığını markasına tașıyan EXPERT ürünlerinizin kalitesini değerlendirmenizde, sizlerin ancak sizin gözünüzden bakabilen yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kurulușundan bu yana müșteri ihtiyaçlarına global anlamda tek çözüm ortağı olabilmek adına uluslararası bir kuruluș olmayı hedefleyen EXPERT, Türkiye merkezli olarak yurtdıșında da müșterilerine hizmet verebilen tek firma olmuștur. Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Iran da hayata geçirdiği șubeleri ile sektöründe %100 Türk sermayeli uluslararası hizmet verebilen tek firma olmanın haklı gururunu yașamaktadır.

Vizyonumuz

Sektörde müșterileri tarafından en çok tercih edilen ve ' sektörün EXPERT'i ' ünvanına sahip olabilmek vizyonu ile yola çıktık.

Misyonumuz

Sektörde hızlı, ekonomik ve doğru sonuçlarla müșterilerini bulușturan tek firma misyonumuz olup, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

bottom of page